Dyktanda
 

najnowsze dyktando

Polityka prywatności

Czytając, przeglądając czy używając niniejszy serwis internetowy Dyktanda.net (Serwis) lub prenumerując elektroniczny newsletter Serwisu, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.

Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę w jakikolwiek sposób wykorzystująca Serwis obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać Serwisu i nie prenumerować elektronicznego newslettera Serwisu.

Zaprenumerowanie elektronicznego newslettera wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Pole to wypełnia się obowiązkowo.

Serwis nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim adresów e-mail użytkowników.

Serwis zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskane zostały w związku z działalnością Serwisu (na przykład do osób prenumerujących elektroniczny newsletter). Pod tym pojęciem rozumiemy np.: informacje o nowościach w Serwisie, informacje dotyczące funkcjonowania Serwisu, reklamy komercyjne pochodzące od osób i firm trzecich, reklamy właściciela Serwisu.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść wyświetlanych reklam.

Co nowego? Czekasz na nowe dyktanda? Zapisz się do newslettera.

Strona dla dzieci

Serwis edukacyjny dyktanda.net jest przeznaczony dla dzieci i nie zawiera treści dla nich niebezpiecznych. Potwierdzają to certyfikaty.

TAGI:
ortografia dla dzieci, szkoła podstawowa, ćwiczenia język polski, gry edukacyjne, ćwiczenia ortograficzne, zasady pisowni, dla ucznia, gry.


Polityka Prywatności | Wyłączenie odpowiedzialności | Prawa autorskie
dla nauczycieli | partnerzy | certyfikaty | reklama | kontakt
Copyright © ZUNET 2006 - 2019